MOZEK - Kde a jak se naše Duše prolíná s naším Já?

Říj 24, 2016

(18:34min) Jill Bolt Taylorové, lékařce, vědkyni a specialistce na mozek se jednoho dne ráno nabídla zajímavá příležitost prozkoumat mozkovou mrtvici takříkajíc zevnitř - z pozice toho, komu se děje.

V této dechberoucí, záživné, humorem a emocemi protkané přednášce nám Jill dává nahlédnout na samotnou hranu života a smrti, kde se naše "Duše" prolíná s naším "Já" a s lékařskou precizností a přesností zde sdílí vhled, který tím získala, a o kterém je přesvědčena, že stojí za to sdílet.

Tohle je jedno z mých nejoblíbenějších TED vystoupení vůbec. Co si o tom myslíš Ty?

Lukáš

 

Lukáš Janošík

Lukáš Janošík

zakladatel Evoluční Proměny

Na svět jsem přišel s darem "pomáhát lidem vidět svět v lepším světle". Tohle poslání jsem si nedávno "downloadoval" při jedné k tomu určené technice. 

Legrace je, že se od roku 2000 živím vývojem slunečních brýlí ( např. RELAX a R2), takže aniž bych to před tím věděl, život mě sám dovedl k tomu manifestovat tenhle můj dar v tom světě "pod sluncem". 

Před 40tkou se skrze mě a začala rodit EvolučníProměna.cz, pomocí které opět pomáhám lidem vidět svět v lepším světle, tentokrát ten duchovní, nehmotný.

Mými nejmilovanějšími rolemi je však být tátou dvěma úžasným dětem a partnerem mé skvělé ženě.

TOHLE JE VÝTAH V EVOLUCI TVÉ DUŠE

Objev s čím můžeš začít ještě dnes:

Related Posts

UŽ NIKDY NEPROPÁSNI ŽÁDNOU PŘÍLEŽITOST

dozvědět se jako první báječné novinky, duši povznášející inspiraci a transformační příležitosti. Prostě se s námi propoj a staň se součástí naší Evoluční Proměny.

Pin It on Pinterest

Share This

STAŇ SE INSPIRACÍ OSTATNÍM

SDÍLEJ a pomáhej šířit tyto myšlenky ve svém okolí!