ZEMĚ: Neuvažujme o Marsu jako o záložní planetě

Říj 12, 2016

(5:50min) „Čím déle hledáte planety podobné Zemi, tím více si ceníte naší planety samotné “ říká astronomka Lucianne Walkowicz. Pracuje v NASA na misi Kepler, která hledá ve vesmíru vhodná místa pro život.

Stojí za to si poslechnout, jak nás žádá, abychom si důkladně promysleli kolonizaci Marsu. V krátké přednášce naléhá, abychom nesnili o Marsu jako o místě, kam se časem přesuneme, až si zaneřádíme Zemi.

Měli bychom přemýšlet o průzkumu planet a záchraně Země jako o dvou stranách k dosažení stejného cíle.

Lukáš Janošík

Lukáš Janošík

zakladatel Evoluční Proměny

Na svět jsem přišel s darem "pomáhát lidem vidět svět v lepším světle". Tohle poslání jsem si nedávno "downloadoval" při jedné k tomu určené technice. 

Legrace je, že se od roku 2000 živím vývojem slunečních brýlí ( např. RELAX a R2), takže aniž bych to před tím věděl, život mě sám dovedl k tomu manifestovat tenhle můj dar v tom světě "pod sluncem". 

Před 40tkou se skrze mě a začala rodit EvolučníProměna.cz, pomocí které opět pomáhám lidem vidět svět v lepším světle, tentokrát ten duchovní, nehmotný.

Mými nejmilovanějšími rolemi je však být tátou dvěma úžasným dětem a partnerem mé skvělé ženě.

TOHLE JE VÝTAH V EVOLUCI TVÉ DUŠE

Objev s čím můžeš začít ještě dnes:

Related Posts

UŽ NIKDY NEPROPÁSNI ŽÁDNOU PŘÍLEŽITOST

dozvědět se jako první báječné novinky, duši povznášející inspiraci a transformační příležitosti. Prostě se s námi propoj a staň se součástí naší Evoluční Proměny.

Pin It on Pinterest

Share This

STAŇ SE INSPIRACÍ OSTATNÍM

SDÍLEJ a pomáhej šířit tyto myšlenky ve svém okolí!