KURZY A TRÉNINGY

hlubokého napojení na duši a na svět

Evoluční Proměna .cz je virtuálním místem online tréningů a kurzů, které Ti pomohou prohloubit své napojení na sebe a na svět.

V tomto duchu jsou Ti zde nabízeny do češtiny plně dabované nebo tlumočené online kurzy duchovního a osobního růstu, které nyní ve světě vedou nejvyhledávanější současní mistři planety.

Na těchto programech se často rodí pevné a doživotní přátelství, jelikož na nich propojujeme "duchovní přátele", tj. lidi, kteří rezonují s tématem daného kurzu, protože jsou jím osudově přitaženi, a proto na něm společně prožijí neopakovatelný čas a hluboké osobní proměny, na které už nejde nikdy zapomenout.

Tvůj život se děje vždy TEĎ a TADY. Jeho proces je však možné vidět i jako sled synchronicit, těch zdánlivě náhodných příležitostí, které buďto necháš plavat, nebo si vědomě zvolíš, jestli chceš využít universem nabízenou zkratku.

TOHLE JE VÝTAH V EVOLUCI TVÉ DUŠE

Objev s čím můžeš začít ještě dnes:

promo leták summit NovaRenesance.cz

VŠECHNY naše KURZY a SUMMITY:

OSOBNOSTI, KTERÉ ZDE PŘIPRAVUJÍ STRAVU PRO TVOU DUŠI

Objev koho zde můžeš získat za průvodce. Věnuj si příležitost nechat se inspirovat a vést na cestě životem osobně těmi nejpovolanějšími:

Barbara Marx Hubbard

Barbara Marx Hubbard

vizionářka, spisovatelka

Respektovaná vizionářka, vyhledávaná spisovatelka. Deepak Chopra ji nazývá „hlasem vědomé evoluce“ a Buckminster Fuller o ní napsal

„Nepochybuji o tom, že Barbara Marx Hubbard, která pomohla zavést do společnosti futurismus, je nejlépe informovaným žijícím člověkem, pokud se vizionářství týká a předpovědí, které nám přináší “

Don Miguel Ruiz

Don Miguel Ruiz

spisovatel

Autor knižního bestselleru Čtyři dohody, šaman a představitel Toltéckého učení. V České republice jeho myšlenky hlásá herec Jaroslav Dušek v jeho fenomenálních programech.

Dr. Deborah Rozman

Dr. Deborah Rozman

prezidentka a CEO v Quantum Intech, Inc., lektorka

Společnost, které je zakladatelkou a generální ředitelkou, objevila a prokázala nové, doposud netušené a o to víc převratné funkce našeho srdce, což od základu změnilo pohled odborníků na fungování těla. Její vášní je šířit toto poznání a z toho vycházející praktické cvičení jak žít v souladu s tím, co se skrze nás má realizovat.

Thomas Hüebl

Thomas Hüebl

spirituální mistr, lektor

Jako duchovní učitel přináší Thomas světlo do toho co je to vznikající „Kultura MY“ a s naprostou průzračností pomáhá lidem odkrýt a integrovat její potenciál. Na jeho workshopy a tréningy jezdí lidé přes celý svět. Thomas na nich umožňuje lidem zažívat hlubší dimenze sebe-uvědomnění a osobní odpovědnosti.

Tim Kelley

Tim Kelley

lektor. kouč

Vystudoval teoretickou matematiku na prestižní universitě MIT v USA. Důstojník ve výslužbě US NAVY. Bývalý ředitel rozvoje v Oracle, spisovatel a kouč. Autor mezinárodně známé metodiky Pravý Smysl, která byla uvedena v oborových časopisech, novinách, ale i televizi po celém světě. Učí TOP manažery a politiky jak manifestovat svůj dar a tvořit tak ráj na Zemi.

Dr. Joan Borysenko

Dr. Joan Borysenko

oblíběná spisovatelka, lékařka a lektorka

Vynikající průkopnice v integrativní medicíně a světově uznávaná odbornice v souvislostech mysli a těla. Její práce byla základem v mezinárodním zdravotnické revoluci, která uznává roli a význam duchovní dimenze života jako nedílné součásti zdraví a léčení. Autorka knižního besteleru o zdravé výživě Plan Plus Diet.

Dr. David Daniels

Dr. David Daniels

lékař, spisovatel a lektor

Profesor klinické psychiatrie a behaviorální vědy na Standford Medical School. Průkopník a spolutvůrce systému osobního rozvoje nazvaný „Eneagram devíti osobností“. Spolu-zakladatel a prezident Mezinárodní Asociace Eneagramu. Vytvořil a vede několik světově vyhledávaných workshopů a tréningů tohoto zaměření.

Dr. Anodea Judith Ph.D.

Dr. Anodea Judith Ph.D.

spisovatelka, terapeutistka a duchovní učitelka

Často nazývána „Prorokem naší doby“. Získala dotorát v psychologii a zdraví. Je mistrině v oblasti jogy a čaker. Autorka knižního bestselleru Velká Kniha o Čarkách. Ve světě je vnímána a vyhledávána jako průkopnická myšlenková vůdkyně. Její vášeň pro aktivaci lidského potenciálu je násobena vnímáním současných a hrozících krizí.

...a další mistry připravujeme postupně uvádět v následujících oborech:

UŽ NIKDY NEPROPÁSNI ŽÁDNOU PŘÍLEŽITOST

dozvědět se jako první dobré zprávy, duši povznášející inspiraci a transformační příležitosti. Jednoduše se s námi propoj a staň se součástí naší Evoluční Proměny.

STAŇ SE INSPIRACÍ SVÉMU OKOLÍ

Propoj se s námi na sociálních sítích a napoj se tak na životadárný proud inspirace a životní energie.

Sdílej nás ve svém okolí, staň se přitažlivou inspirací svým nejbližším a pomáhej dávat věcem pozitivnější směr.

 

Pin It on Pinterest

STAŇ SE INSPIRACÍ OSTATNÍM

SDÍLEJ a pomáhej šířit tyto myšlenky ve svém okolí!