PŘÍLEŽITOSTI SPOLUPRÁCE

 

Děkujeme za Tvůj zájem zjistit víc o možnostech spolupráce na rozvoji Evoluční Proměny. Na tomto místě vždy najdeš informace o tom, jestli a koho k sobě hledáme.

Jsme společnost podnikající na internetu

v oblasti transformačního vzdělání. Našimi online vzdělávacími kurzy a summity vedených osobně světovými mistry pokrýváme oblasti od spirituálního růstu, přes celostní přístup ke zdraví, prohlubování vztahů až po osvícené podnikání. Jsme otevřeni všem formám spolupráce: externí, částečný úvazek i  plný zaměstnanecký poměr. Chápeme, že doba si žádá flexibilitu a tak podporujeme práci nadálku, třeba z domova. A také garantujeme rovný přístup všem.

Klademe velký důraz na vytvářní konstruktivních změn k lepšímu, ale také na aktivní přístup v tvorbě zdravé a podporující kultury a atmosféry, ve které se takové proměny mohou rodit.

Proto k sobě hledáme lidi, kteří jsou motivováni svou misí, svou životní cestou, kteří jsou odhodláni k překonávání bolestí osobního růstu a duchovního zrání a svým příkladem tak pomáhají šířit více osvícený způsob bytí a měnit svět k lepšímu. A v neposlední řadě, kteří jsou sami vnitřně zavázáni to vše dělat s autenticitou sobě vlastní a maximální excelencí.

I kdybychom však zrovna nikoho nehledali, nech nám na sebe, prosím, kontakt. Vyplň jednoduše formulář níže a zapíšeš se tak do seznamu lidí, které informujeme JAKO PRVNÍ o naší příští nabídce spolupráce.

Zatím se měj krásně a žij svůj příběh směle,

Lukáš Janošík,

zakladatel a CEO | Evoluční Proměna

Pin It on Pinterest