ŠTĚSTÍ: Co tvoří život spokojeným? Lekce z nejdelšího výzkumu štěstí.

Říj 24, 2016

Co nás činí šťastnými a naplněnými během naší cesty životem? Robert Waldinger má jako vedoucí 75 let trvajícího výzkumu vývoje v dospělosti přístup k jedinečným informacím týkajícím se opravdového prožívání štěstí a spokojenosti.

V této inspirativní přednášce se s námi dělí o tři nejdůležitější lekce, které z výzkumu vyplývají a o několik praktických a prastarých ponaučení, jak budovat naplňující a dlouhý život.

 

 

Souhlasíš s jeho závěry? Já ano.

Lukáš

P.S. A kdy bys řekl-a, že prožíváš svůj život šťastně a naplněně Ty?

Lukáš Janošík

Lukáš Janošík

zakladatel Evoluční Proměny

Na svět jsem přišel s darem "pomáhát lidem vidět svět v lepším světle". Tohle poslání jsem si nedávno "downloadoval" při jedné k tomu určené technice. 

Legrace je, že se od roku 2000 živím vývojem slunečních brýlí ( např. RELAX a R2), takže aniž bych to před tím věděl, život mě sám dovedl k tomu manifestovat tenhle můj dar v tom světě "pod sluncem". 

Před 40tkou se skrze mě a začala rodit EvolučníProměna.cz, pomocí které opět pomáhám lidem vidět svět v lepším světle, tentokrát ten duchovní, nehmotný.

Mými nejmilovanějšími rolemi je však být tátou dvěma úžasným dětem a partnerem mé skvělé ženě.

TOHLE JE VÝTAH V EVOLUCI TVÉ DUŠE

Objev s čím můžeš začít ještě dnes:

Related Posts

UŽ NIKDY NEPROPÁSNI ŽÁDNOU PŘÍLEŽITOST

dozvědět se jako první báječné novinky, duši povznášející inspiraci a transformační příležitosti. Prostě se s námi propoj a staň se součástí naší Evoluční Proměny.

Pin It on Pinterest

Share This

STAŇ SE INSPIRACÍ OSTATNÍM

SDÍLEJ a pomáhej šířit tyto myšlenky ve svém okolí!