STROMY: Vědecky podloženo jak si povídají...

Říj 24, 2016

Třicet let výzkumu v kanadských lesích vedlo k úžasnému objevu – stromy spolu komunikují někdy i na obrovské vzdálenosti, navzájem se podporují, posílají si živiny a preferují své potomky před ostatními. Díky vědě dnes není pochyb o tom, že les je společenství.

Pojďte se dozvědět víc o harmonických, ale také komplikovaných sociálních životech stromů – a připravte se na to, že uvidíte svět přírody úplně novýma očima.

 

Tušil jsem, že stromy jsou našimi tichými společníky, ale spadla mi brada když jsem zjistil jak komplexní a zralé toto společenství je.

Čím víc o nich vím, tím větší úctu k nim chovám. Jsou tu, když potřebujeme. Kéž by si jednou mohli říct to samé tyhle a jiné živé bytosti našeho světa o nás...

Nemyslíš?

Lukáš

Lukáš Janošík

Lukáš Janošík

zakladatel Evoluční Proměny

Na svět jsem přišel s darem "pomáhát lidem vidět svět v lepším světle". Tohle poslání jsem si nedávno "downloadoval" při jedné k tomu určené technice. 

Legrace je, že se od roku 2000 živím vývojem slunečních brýlí ( např. RELAX a R2), takže aniž bych to před tím věděl, život mě sám dovedl k tomu manifestovat tenhle můj dar v tom světě "pod sluncem". 

Před 40tkou se skrze mě a začala rodit EvolučníProměna.cz, pomocí které opět pomáhám lidem vidět svět v lepším světle, tentokrát ten duchovní, nehmotný.

Mými nejmilovanějšími rolemi je však být tátou dvěma úžasným dětem a partnerem mé skvělé ženě.

TOHLE JE VÝTAH V EVOLUCI TVÉ DUŠE

Objev s čím můžeš začít ještě dnes:

Related Posts

UŽ NIKDY NEPROPÁSNI ŽÁDNOU PŘÍLEŽITOST

dozvědět se jako první báječné novinky, duši povznášející inspiraci a transformační příležitosti. Prostě se s námi propoj a staň se součástí naší Evoluční Proměny.

Pin It on Pinterest

Share This

STAŇ SE INSPIRACÍ OSTATNÍM

SDÍLEJ a pomáhej šířit tyto myšlenky ve svém okolí!