ŽIVOT: Jakou realitu si tvoříš TY?

Lis 14, 2016

(11:46min) Realita není něco, co pasivně vnímáme. Je to něco, co si aktivně vytváříme ve své mysli. Isaac Lidsky tuhle základní lekci pochopil, když ztratil zrak a získal tak příležitost tuto skutečnost zpozorovat . V tomto krátce a jasně formulovaném vystoupení nás vyzývá k tomu, abychom se vyhýbali výmluvám, strachu a domněnkám a přijali tu úžasnou zodpovědnost stát se tvůrcem své vlastní reality.

Dobrý co?

A jaké obavy, strášky a doměnky drží Tebe zpět od toho, aby jsi žil-a svůj život v naplnění, hojnosti, zdraví a pohodě?

Poděl se o to s náma v komentářích níže na této stránce a třeba pomůžeš někomu rozvázat jazyk a zahlédnout, že tyhle lidské zážitky známe všichni a že to jde prolomit a osvobodit se od toho.

Nezapomeň se také podívat na tuto stránku a skrze svou upřímnost a otevřenost sobě i ostatním připravit příležitost tyto zbytečné lidské překážky překonat - STAŇ SE SOUČÁSTÍ VÝVOJOVÉHO TEAMU EVOLUČNÍ PROMĚNY

;o)

Lukáš

P.S. Život je příliš krásnej a krátkej na to, abychom ho probáli a na jeho konci si rvali vlasy že jsme to celé podělali, nemyslíš? L.

Lukáš Janošík

Lukáš Janošík

zakladatel Evoluční Proměny

Na svět jsem přišel s darem "pomáhát lidem vidět svět v lepším světle". Tohle poslání jsem si nedávno "downloadoval" při jedné k tomu určené technice. 

Legrace je, že se od roku 2000 živím vývojem slunečních brýlí ( např. RELAX a R2), takže aniž bych to před tím věděl, život mě sám dovedl k tomu manifestovat tenhle můj dar v tom světě "pod sluncem". 

Před 40tkou se skrze mě a začala rodit EvolučníProměna.cz, pomocí které opět pomáhám lidem vidět svět v lepším světle, tentokrát ten duchovní, nehmotný.

Mými nejmilovanějšími rolemi je však být tátou dvěma úžasným dětem a partnerem mé skvělé ženě.

TOHLE JE VÝTAH V EVOLUCI TVÉ DUŠE

Objev s čím můžeš začít ještě dnes:

Related Posts

UŽ NIKDY NEPROPÁSNI ŽÁDNOU PŘÍLEŽITOST

dozvědět se jako první báječné novinky, duši povznášející inspiraci a transformační příležitosti. Prostě se s námi propoj a staň se součástí naší Evoluční Proměny.

Pin It on Pinterest

Share This

STAŇ SE INSPIRACÍ OSTATNÍM

SDÍLEJ a pomáhej šířit tyto myšlenky ve svém okolí!